VIS:bags – це бренд з виробництва сумок та супутніх аксесуарів із натуральної шкіри виключно українського виробництва. Всі наші вироби виконані вручну, а значить, є унікальними. Проте, краса і унікальність – не єдина принада, яку наша команда здатна запропонувати вибагливим клієнтам. Ми використовуємо для виробів якісні матеріали. Це натуральна шкіра та добротна фурнітура.

Дизайн наших виробів – сміливий і оригінальний – це не лише яскравість образу, а й безумовна практичність і функціональність. Всі краї обов*язково шліфуються вручну, а також фарбуються в декілька шарів. Це не лише покращує зовнішній вигляд сумки, а й надає їй більш приємної текстури (шорсткі краї не чіпляють одяг) та додатково захищає від проникнення вологи. Ви можете також бути впевнені у міцності зшивання та якості гвинтиків, за допомогою яких і збирається більшість з нашого асортименту.

Таким чином, немає жодного сумніву в тому, що VIS:bags стане приємним і практичним придбанням для себе або оригінальним і солідним подарунком для близької людини!

Здійснивши замовлення на сайті або через інстаграм, ви можете отримати його за допомогою Нової пошти або Укрпошти. 

Повернення товару без пояснення причин може бути здійснене протягом 14 днів з моменту покупки. Перед тим, як повернути кошти або обміняти на інший товар, ми маємо впевнитись, що виріб не використовувався і є неушкодженим. 

Ми надаємо довічну гарантію на фурнітуру, а також завжди готові розглянути ситуації зі шкірою, якщо щось пішло не так, незважаючи на дотримання вами всіх заходів по догляду. До речі, правильно доглядати за шкірою – це подовжити життя улюбленої речі, а собі - щастя і гарний настрій!

З повагою, VISbags:team

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Або Reset password