Євгенія:сумка 007

5 100,00 ₴
Без податку

Ми провели дослідження і це наші висновки про те, якою має бути буденна сумочка. Звичайно, ви можете її вмовити і вона стане чудовою спутницею у вихідні. Однак, майте на увазі, програма розважальних заходів має бути насиченою. Євгенія:сумка створена шляхом детального аналізу та підрахунків мінімально-оптимально-необхідного щоденного набору щасливої власниці цієї сумочки.

 

На фото поєднання димчатого, рожевого, пудрового та бежевого кольорів.

Корпус виготовлено з натуральної шкіри українського виробництва. Основне відділення закривається на блискавку. Всередині сумочки одне відділення та кошеня з фетру для телефону/ключів/різних дрібниць. Блискавка крізь усі грані сумочки дозволяє максимально її відкрити, а спеціальні бокові стопори контролюють, щоб увесь вміст лишався всередині. Широка коротка ручка дозволяє надзвичайно зручно носити сумочку у руці чи на передпліччі. Ззовні сумочку доповнено кишенею, яка закривається на замок та дозволяє легко та швидко знаходити найнеобхідніше. У комплекті є зйомна довга ручка.

Розмір дна 21*12 см. Висота 21 см. Розмір кишені 16*2 см. Висота 13 см.

Євгенія:сумка може бути виготовлена у монокольорі чи у будь-якому поєднанні кольорів з нашої палітри. А також ви можете окремо обрати колір довгої ручки.

Характеристики

Основний матеріал
Натуральна шкіра
Додатковий матеріал
Фетр
Ширина
21 см
Висота
21 см
Глибина
12 см
Колір
Бежевий
Пудровий
Рожевий

Можливо вам також сподобається

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Або Reset password