Альфард:рюкзак L 001

5 200,00 ₴
Без податку

Ноутбук, зарядне, телефон, зарядне для телефону, спортивна форма, чимало паперів, викрутка та пасатижі, ключі від гаражу, ключі від дому, запасна футболка, чисті шкарпетки, список продуктів, яблучко та щось смачненьке від мами. Цей, і не тільки, мінімальний набір сильного чоловіка буде щоденно мандрувати з вами та Альфард:рюкзаком. Він не створений для чогось легкого. Він прагне навантаження.

На фото Альфард:рюкзак у чорному кольорі.

Корпус виготовлено з натуральної шкіри українського виробництва. Основне відділення закривається на блискавку. Всередині рюкзака одне відділення, фетрова кишеня для ноутбука та дві кишеньки для гаманця/телефону/інших дрібничок. Зовні корпус рюкзака доповнено кишенею на блискавці, що дозволяє швидко знаходити найнеобхідніше. Особливе кріплення ручок рюкзака забезпечують комфортне та зручне носіння А також вразять вас своєю вантажомісткістю.
Розмір дна  31*12 см. Висота 47 см.
Модель Альфард:рюкзак може бути виготовлено в одному з кольорів з нашої палітри чи у поєднанні кольорів. Також, ви можете обрати окремо колір корпусу та колір ручок. 

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Або Reset password