Євгенія:сумка 014

5 100,00 ₴
Без податку

Ми провели дослідження і це наші висновки про те, якою має бути буденна сумочка. Звичайно, ви можете її вмовити і вона стане чудовою спутницею у вихідні. Однак, майте на увазі, програма розважальних заходів має бути насиченою. Євгенія:сумка створена шляхом детального аналізу та підрахунків мінімально-оптимально-необхідного щоденного набору щасливої власниці цієї сумочки.

 

На фото поєднання пудрового, бежевого та кольору айворі.

Зверніть увагу, на моделі приклад сумочки у іншому кольорі.

Корпус виготовлено з натуральної шкіри українського виробництва. Основне відділення закривається на блискавку. Всередині сумочки одне відділення та кошеня з фетру для телефону/ключів/різних дрібниць. Блискавка крізь усі грані сумочки дозволяє максимально її відкрити, а спеціальні бокові стопори контролюють, щоб увесь вміст лишався всередині. Широка коротка ручка дозволяє надзвичайно зручно носити сумочку у руці чи на передпліччі. Ззовні сумочку доповнено кишенею, яка закривається на замок та дозволяє легко та швидко знаходити найнеобхідніше. У комплекті є зйомна довга ручка.

Розмір дна 21*12 см. Висота 21 см. Розмір кишені 16*2 см. Висота 13 см.

Євгенія:сумка може бути виготовлена у монокольорі чи у будь-якому поєднанні кольорів з нашої палітри. А також ви можете окремо обрати колір довгої ручки.

Характеристики

Основний матеріал
Натуральна шкіра
Додатковий матеріал
Фетр
Ширина
21 см
Висота
21 см
Глибина
12 см
Колір
Айворі
Бежевий
Пудровий
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Або Reset password